Loading...

Adres: Cevizlik Mh. Kartopu Sok. Osmanbey Center No: 3 D: 1 - Bakırköy-İstanbul

BULUT TABANLI ÇÖZÜMLER

Awesome Image

Microsoft Office 365

Dilediğiniz yerden çalışabilmeniz için daha iyi ekip çalışması ve daha iyi araçlar. Dizi halindeki ve kalıcı sohbetlerle iletişim kurun ve herkesin haberdar olmasını sağlayın. Özel ya da grup sohbeti başlatın, dosyaları paylaşın veya içerikleri birlikte yazın. Müşterilerinizle veya iş arkadaşlarınızla bağlantınızı sürdürmenize yardımcı olması için cihazlarınızda e-postalarınıza, kişilerinize ve takvimlerinize erişin. Tek tıklamayla şirketinizin içindeki veya dışındaki herhangi bir kişi çevrimiçi toplantınıza herhangi bir cihazdan katılabilir. Sizlere, Office 365 ve Ofis Uygulamaları satışı ve kurulumu konularında her türlü desteği vermekteyiz.

Microsoft Azure

Microsoft Azure, kuruluşunuzun iş zorluklarını aşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, sayısı her geçen gün artan bulut hizmetlerinden oluşur. En sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak çok büyük, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sunar.
- Microsoft’un sürekli olarak sunduğu yenilikler hem geliştirme projelerinizi hem de geleceğe yönelik ürün vizyonunuzu destekler.
- Açık kaynağa olan bağlılığımız ve tüm diller ve çerçeveler için sunduğumuz destek ile istediğiniz gibi derleyip istediğiniz yerde dağıtın.
- Şirket içinde, bulutta ve uçta. Nerede olduğunuz hiç fark etmez. Hibrit bulut için tasarlanmış hizmetlerle ortamlarınızı tümleştirin ve yönetin.
- Kuruluşların, hükümetlerin ve startup’ların güvendiği proaktif uyumluluk ve uzmanlardan oluşan ekip ile desteklenen baştan sona güvenlik edinin.
Sizlere, Microsoft Azure satışı ve kurulumu konularında her türlü desteği vermekteyiz.

Awesome Image
Awesome Image

Nar Bulut Yedekleme Çözümleri

Nar Bulut, önemli verilerinizi güvenli, hızlı ve istediğiniz her an geri dönebileceğiniz bulut tabanlı yedekleme uygulamasıdır.
- Her Yerden Erişim; Size özel panelinizle, dosyalarınıza heryerden ulaşın ve yönetin.
- Otomatik Yedekleme; Panelden politika ayarlarınızı yapın, artık yedeklerinizi düşünmeyin.
- SQL Yedekleme; Veritabanı dosyalarınızı kolayca buluta yedekleyin ve heryerden erişin.
- E-Posta Yedekleme; PST dosyalarınızı buluta yedekleyin, maillerinizi koruyun.
- Dosya Yedekleme; Dosyalarınızı anlık olarak buluta yedekleyin. Versiyonlarını yönetin.
- Paylaşım ve İş Birliği; Dosyalarınızı her ortamdan güvenli ve kolayca dış kullanıcılarla paylaşın.
Sizlere, bulut yedekleme hizmetlerinde satış, kurulum ve diğer her türlü desteği vermekteyiz.

BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI VE HİZMETLERİ İÇİN BİZE ULAŞIN